Takkula Tallikilpailu Cup I Kouluratsastus 2.5.2021

Takkula Tallikilpailu Cup
I-osakilpailu Kouluratsastus
2.5.2021 TULOKSET

LAHDEN RATSASTAJAT RY

Luokka 1 - Minicup | Helppo C | Helppo C, E.B. Special

1.Jonna Heino– Vilihakka 65.476%, 2) Saara Ylitalo LR– Aaron 64.286%, 3) Enni Nieminen, LR– Rainbow Zola 58.095%, 4) Anni Hagqvist, LR– Miranda III 57.38

Luokka 2. Ko Helppo C:2 2000

1.Laila Tiainen, KYmRCL– Kotalan Glimrende Rosa 62 F 74.545%, 2) Elina Heikkinen, HoR– Kajon Oliver 70.455%, 3) Frida Rosberg, LR – Big King H

Luokka 3 - B-cup | Helppo B | Helppo B:3 2019

1.Julia Nykänen, Ko-Pra– Regal Pride 72.273%, 2) Emilia Jokijärvi, TRS– For Fantasy 71.591%, 3) Minttu Polin, HyvUra – Pin Rock's Starlight 68.864%, 4) Annimaria Simola, JRS– Desirous of Joy 67.045%, 5) Sanna Sydänmaanlakka, HOR– Kajon Oliver 66.364%, 5) Katja Sipola Orkra– Aamun Samurai 66.364%, 7) Mikaela Polin, HyvUra– Pin Rock's Daydreaming 66.136%, 8) Siri Räty– Hillside Legolas 63.636%, 9) Viivi Parikka, HyvUra– Parikan Saraste 61.818%, 10) Kati Syvänen, KJR – Aamun Sara 60.682%, 11) Heli Ahonen, LR – Vello Hobelakk 59.773%, 12) Senni Honkanen, Ko-Pra– Vilihakka 59.545%, 13) Suvi Rautkoski-Keränen, Ko-Pra – Valon Veikeä 58.182%, 14) Katri Säynäjärvi, LAPU – Perfect Dream Dancer 57.500%, 15) Jonna Matikainen, KJR– Amadea 57.273%, 16) Tytti Kurho, SFR– Tyke R. Hyl.

Luokka 4 - A-cup | Helppo A | Helppo A Kenttäkilpailuohjelma N:o 6

1) Emilia Jokijärvi, TRS– For Fantasy 64.583%, 2) Reeta Hämäläinen VISION– Sunshine Girl 63.958%, 3) Eveliina Tuosa, Ta-Rs – Cardan 63.125%, 4) Julia Nykänen, Ko-Pra – Regal Pride 62.708%, 5) Neea Noora Kettunen, LR– Kyrö Long John 62.500%, 6) Sara Niinimäki, Ko–Pra Marple J 62.292%, 7) Marika Salli, K-HR– Pitagora 62.208%, 8) Miia Silen, TEAM KAWERDA  – Epona 61.667%, 9) Inka Viherlehto, KJR– Collected But Not 57.667%
 

Luokka 5 - Super A-cup | Vaativa B | Vaativa B:0

1) Anne-Maria Ryynänen, Phr– Degage 64.000%, 2) Marike Susanna Laaksonen, HyvUra– Siskaia 63.750%, 3) Sara Niinimäki, Ko-Pra – Marple J 63.500%, 4) Eveliina Tuosa, TARat – Cardan 61.750%, 5) Reeta Hämäläinen, RATSASTUSSEURA VISION  – Sunshine Girl 61.000%, 6) Marika Salli, KHR – Pitagora 60.750%, 6) Kaisa Ukkola, EKY– Caldez 60.750%, 8) Katariina Konttinen, Ko-Pra– Campari Dj 59.750%, 9) Miia Silen, TEAM KAWERDA  – Epona 59.000%

VALOKUVIA

TULOKSET

MS Word -tiedostoTAKKULA TALLIKILPAILU CUP.docx (14 kB)
PISTETILANNE ENSIMMÄISEN OSAKILPAILUN JÄLKEEN