Takkula Tallikilpailu Cup II-osakilpailu 7.6 Esteratsastus

LAHDEN RATSASTAJAT RY  ESTERATSASTUS 7.6.2020
VALOKUVIA LISÄÄ

Luokka 1 -  | 50 | A.0.0

1) Krista Valkeamäki, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Sealand Simonette 0/89.48, 1) Pihla Riihimäki, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Vikas Rondex 0/82.14, 1) Veera Juvonen, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Sealand Simonette 0/96.58, 4) Eeva Myllykangas, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Meedia Hyl., 4) Linda Liiri, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Hyvä Tavaton Hyl.


Luokka 2 - Mini-Cup | 60 | 367.4(A0/A2) 1

) Mira Nieminen, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Leijonamieli (0)-(0)/30.49-0, 2) Hertta Jylhä-Ollila, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Miranda III (0)-(0)/36.20-0, 3) Venla Sofia Rihu, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Klaps (0)-(0)/36.45-0, 4) Jussi Englund, HÄMEEN RATSASTAJAT RY – Apollon V (0)-(0)/39.41-0, 5) Juuli Strand, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Vikas Rondex (0)-(0)/48.74-0, 6) Linda Liiri, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Hyvä Tavaton (0)-(0)/58.88-0, 7) Emmi Haikonen, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Roventa (4)-(0)/36.07-4, 8) Tiia Manninen, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Jeko (0)-(4)/42.09-4, 9) Eeva Myllykangas, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Meedia (4)-(4)/40.49-8

Luokka 3 -  | 70 | A.2.0

1) Pinja-Helena Juopperi, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Martell 0/49.92, 2) Jasmin Kemppainen, JYVÄSSEUDUN RATSUKOT RY – Jitas vd Loowaard AG0726 0/51.10, 3) Veronica Nurminen, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Kansas II 0/54.67, 4) Venla Sofia Rihu, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Klaps 0/57.31, 5) Aino Riihimäki, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Taigan Amorette 0/59.24, 6) Laura Unhola, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Foriola-Fortunate 0/61.67, 7) Emilia Haikonen, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Lakeuden Hurmatar 0/64.03, 8) Emmi Haikonen, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Roventa 0/70.19, 9) Mira Nieminen, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Leijonamieli 4/50.59, 10) Oona Grönqvist, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Kajon Oliver 4/68.10, 11) Meri Auterinen, JÄMSÄNSEUDUN URHEILURATSASTAJAT JÄRA RY – Ezmeralda 4/82.35, 12) Tiia Manninen, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Jeko 12/71.96, 13) Jussi Englund, HÄMEEN RATSASTAJAT RY – Apollon V Hyl., 13) Minna Iita Julia Tarvainen, VESIKANSAN RATSASTAJAT VEKARA RY – Butterfly Caro Hyl.

Luokka 4 - C-Cup | 80 | 367.4(A0/A2)

1) Pinja-Helena Juopperi, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Martell (0)-(0)/27.58-0, 2) Jasmin Kemppainen, JYVÄSSEUDUN RATSUKOT RY – Jitas vd Loowaard AG0726 (0)-(0)/29.48-0, 3) Laura Unhola, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Foriola-Fortunate (0)-(0)/31.24-0, 4) Veronica Nurminen, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Kansas II (0)-(0)/31.66-0, 4) Kia Lehto, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Oromis (0)-(0)/31.66-0, 6) Tytti-Elina Auterinen, JÄMSÄNSEUDUN URHEILURATSASTAJAT JÄRA RY – Flame (0)-(0)/31.86-0, 7) Oona Grönqvist, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Kajon Oliver (0)-(0)/32.25-0, 8) Cinja Degerholm, WOIKOSKI HELIOS DRESSAGE RY – Yippee Naw Cochise (0)-(0)/32.56-0, 9) Camilla Carroll, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Tintin Neilikka (0)-(0)/34.50-0, 10) Iina Kauhanen, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Patrone (0)-(0)/34.58-0, 11) Emilia Haikonen, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Lakeuden Hurmatar (0)-(0)/34.84-0, 12) Julia Vilkman, HOLLOLAN RATSASTAJAT RY – Raatilan Sir Velvet (0)-(0)/37.68-0, 13) Emma-Kaisa Huomo, KYMIJOEN RATSASTAJAT RY – Kuukson Kaipaus (0)-(0)/43.92-0, 14) Aada Partanen, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Camella (4)-(0)/32.89-4, 15) Bea Nieminen, LAHDEN PONIURHEILIJAT RY – Merimaan Ruhtinas (4)-(0)/39.83-4, 16) Sofia Mäkinen, LAHDEN RATSASTAJAT RY – König's Uluwatu Hyl., 16) Jessika Eliander, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Sir Granlund F Hyl.

Luokka 5 - B-Cup | 90 | 367.4(A0/A2)

1) Kia Lehto, ASIKKALAN SEUDUN KILPARATSASTAJAT RY – Oromis (0)-(0)/33.18-0, 2) Hanna Anttonen, WOIKOSKI HELIOS DRESSAGE RY – Kehvola Zeta (0)-(0)/37.79-0, 3) Aada Partanen, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Camella (0)-(4)/32.42-4, 4) Cinja Degerholm, WOIKOSKI HELIOS DRESSAGE RY – Yippee Naw Cochise (4)-(0)/35.22-4, 5) Frida Rosberg, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Big King H (0)-(4)/60.60-4, 6) Jessika Eliander, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Sir Granlund F Hyl.

Luokka 6 - A-Cup | 100 | 367.4(A0/A2)

1) Sara Kärkkäinen, M-RIDERS MIKKELI RY – Norma (0)-(0)/30.82-0, 2) Virpi Nättiaho, RATSASTUSSEURA SKARA RY – My Cachet (0)-(4)/34.22-4, 3) Hanna Anttonen, WOIKOSKI HELIOS DRESSAGE RY – Kehvola Zeta (0)-(4)/36.50-4, 4) Pekka Särkiö, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Alvarssin (8)-(0)/34.86-8

Luokka 7 - Super A-Cup | 110 | 367.4(A0/A2)

1) Sara Kärkkäinen, M-RIDERS MIKKELI RY – Norma (0)-(0)/36.87-0, 2) Pekka Särkiö, LAHDEN RATSASTAJAT RY – Alvarssin (12)-(4)/33.40-16, 3) Virpi Nättiaho, RATSASTUSSEURA SKARA RY – My Cachet Hyl.